Zostań z nami na dobre!

Nasza praca to nie tylko pomoc kierowcom w znalezieniu sprawdzonego mechanika, ale też wspieranie rozwoju najlepszych warsztatów samochodowych z całej Polski. Mamy dobry produkt, dobry zespół i dobry pomysł na to,
jak i Ty możesz rozwijać się z nami!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem,
który nieustannie poszerza zespół!

W ekspresowym tempie staliśmy się największym w Polsce marketplacem łączącym kierowców i warsztataty samochodowe. Mamy milion odwiedzin na stronie każdego miesiąca, 19 tysięcy kontaktów kierowców z warsztatami miesięcznie i ponad 145 tysięcy ocen wystawionych warsztatom. Stworzyliśmy własne oprogramowanie do zarządzania warsztatem i umawiania wizyt: ZILO i nie spoczywamy na laurach!

Wojtek

Customer Service Specialist

Praca w Dobrym Mechaniku daje mi przede wszystkim możliwość realizowania się w motoryzacji, która jest moją pasją. Przy okazji mogę realnie pomóc ludziom w
znalezieniu warsztatu, jakiego potrzebują. Podoba mi się, że mamy jasno określone cele, dzięki czemu możemy decydować zarówno o pracy z zacisza domowego, jak i z tętniącego humorem biura. Super atmosfera i odpowiednie podejście do pracownika, sprawia że czuję się naprawdę ważnym członkiem zespołu. Otaczają mnie ludzie z podobnymi zainteresowaniami, służący zawsze pomocą i wsparciem. Spełniam się tu zawodowo, dlatego też uważam że trafiłem w dziesiątkę.

Agata

Sales Representative

W Dobrym Mechaniku najbardziej cenie sobie stabilność zatrudnienia i swobodę w działaniach. Mogę pracować zdalnie bądź z biura, do którego jeżdżę z przyjemnością, bo ludzie i atmosfera są świetne. Mam duże wsparcie od przełożonych i kolegów z zespołu, z którymi wymieniamy się doświadczeniami i uczymy się od siebie. Cotygodniowe spotkania szkoleniowe pozwalają mi rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe. Jasno określone cele pozwalają na ich realizację. Cieszę się, że udało mi się trafić na takiego pracodawcę.

Mateusz

Customer Success Specialist

Polecam pracę w Dobrym Mechaniku! Rzetelność i podejście do pracownika, atmosfera w zespole, czy możliwość pracy zdalnej sprawiają, że jest to miejsce, w którym naprawdę lubię pracować. Dodatkowo benefity w postaci prywatnej opieki medycznej i karty multisport, wdrażanie pomysłów zespołu i niekorporacyjny charakter firmy jasno wskazują, że DobryMechanik.pl dba o to aby pracownikom pracowało się dobrze i komfortowo.

Paweł

Senior Backend Software Engineer

Dołączyłem do DobregoMechanika.pl w połowie 2022 roku głównie dlatego, że zaciekawił mnie produkt oraz szukałem nowych możliwości rozwoju. To co lubię
najbardziej w tej pracy, to to, że cały zespół IT jest mocno zaangażowany w rozwój produktu oraz rozwiązywanie problemów. Wspólnie decydujemy co i w jaki sposób będzie zrealizowane. Jako developer mam dużo swobody, jeśli chodzi o sposób w jaki realizuję swoje zadania. Zaufanie oraz wsparcie, które otrzymuję od swoich przełożonych wpływa na to, że czuję się szanowanym oraz ważnym członkiem firmy.

Opieka Medyczna Medicover

dbamy nie tylko o atmosferę, ale też o Twoje zdrowie

Brak dress code

liczy się co masz w głowie

OIT

wyznaczamy stabilne cele i do nich dążymy

Karta Multisport

bo dobrze jest się poruszać...
nie tylko samochodem

Elastyczny tryb pracy

zdalnie, stacjonarnie lub hybrydowo

Zachowujemy równowagę

między pracą, a życiem prywatnym

Dołącz do nas!

Aktualnie szukamy:

Jeśli nie widzisz idealnego stanowiska dla siebie, ale nadal chcesz dołączyć do naszego zespołu, zostaw spontaniczną aplikację.

Pisz śmiało do Asi, naszej People Experience Specialist:
joanna.sidor@dobrymechanik.pl